Postní Tammím 2016 – info + fotky

V pátek 4. března přijeli k nám do semináře mladí muži z celé české církevní provincie, aby spolu s námi prožili postní duchovní víkend Tammím, tantokrát na téma "svatý Josef".
Celou akci jsme začali společným slavením mše svaté, po následující večeři přišel na řadu program v diskusních skupinkách a společná křížová cesta.
Sobotní den jsme začali modlitbou ranních chval, dopoledne proběhla katecheze otce spirituála a mše svatá se vzácným hostem, panem biskupem Tomášem Holubem, který nám dal i přednášku na téma "mužská spiritualita". V odpoledním bloku si každý mohl vybrat z široké nabídky přednášek, modlitebních skupin, využít možnost duchovního rozhovoru nebo svátosti smíření. Večer jsme se pomodlili nešpory a začla celonoční adorace.
V neděli ráno jsme na závěr adorace dostali požehnání a pomodlili se ranní chvály. Dopoledne jsme se ještě jednou sešli v diskusních skupinkách a šli na mši svatou. Po obědě se každý rozjel do svých domovů.
Doufáme, že zůčastněným celá akce něco přinesla a připravila na nádcházející slavení Velikonoc. Pro nás bohoslovce to jistě přínos byl a těšíme se opět na vaší další návštěvu.

 

FOTKY NAJDETE V SEKCI FOTOGALERIE NEBO ZDE POD ODKAZEM

http://arcspraha.unas.cz/2016-03-Postni-Tammim-sv_Josef/images/DSC_5222.jpg