Katolický týdeník o novém seminárním webu

"V dnešní době, kdy přístup k internetu začal být samozřejmostí, první a možná nejdůležitější vizitkou každé organizace jsou její webové stránky. Jejich grafická podoba, obsah a také aktualizace mají pro člověka, který se snaží získat informace, velký význam. Mohou ovlivnit důvěryhodnost i sympatie k příslušné organizaci", říká P. Artur Matuszek, rektor Arcibiskupského semináře v Praze a dodává: "Respektování těchto skutečností bylo důležité také pro nás při tvorbě nových webových stránek Arcibiskupského semináře. Byli bychom rádi, kdyby naše webové stránky nejen informovaly, ale i zaujaly. Zdali jsme vykročili správnou cestou, nám určitě sdělí jejich návštěvníci. Tvorbou těchto stránek jsme sledovali i to, jak přiblížit budoucím kněžím význam moderních médií, pravidla kterými se řídí a jejich využití v církevním prostředí."

Od 10. května do 27. května 2010 navštívilo nové seminární stránky přes 5500 osob a proběhlo téměř 25.000 shlédnutí v rámci tohoto webu. Děkujeme všem 500 přátelům a dalším návštěvníkům za jejich trvající přízeň.

O seminární aktivitě na internetu psal také Katolický týdeník. Celý článek naleznete zde. Více o církvi a internetu najdete zde.