O SEMINÁŘI

V semináři žije parta převážně mladých mužů, kteří se v některé etapě svého života setkali s Bohem a domnívají se, že je volá, aby ho "následovali, kamkoli jde," aby se stali kněžími. Poznávají Boha jako někoho, kdo je skutečně živý a kdo se dotýká životů lidí dnes právě tak, jako před staletími. Objevují, že Bůh je milující Otec, který má své děti rád a vůbec není staromódní. A myslí, že Bůh je někdo, s kým se žít vyplatí, že Bůh je osoba plná dobroty, krásy a lásky. Chceme najít v tomto světě své místo, místo, které pro nás náš Pán již připravil, abychom "mohli mít život a měli jej v plnosti."

Na našich internetových stránkách najdete různé informace, jak seminář funguje a také něco ze seminární historie. Snad také případně pomůžeme odpovědět na některé otázky těm, kteří uvažují o zasvěceném životě, ať už jako kněží nebo v nějaké řeholi. Chtěli bychom ukázat, že ze světa neutíkáme a nezavíráme před ním okna.

Budeme také rádi, když od vás dostaneme nějakou zpětnou reakci na naše internetové stránky. Přitom ale bychom chtěli vyjádřit svou ochotu mluvit s vámi o tom, který nás zná více než my sami, který nás stvořil a miluje nás jako své děti. On otvírá naše oči, abychom viděli sami sebe i ostatní tak, jak skutečně jsou, a zve nás, abychom přišli k němu, prameni radosti, pravdy a naděje.

facebook twitter LINKUJ flickr digg    
ARCIBISKUPSKÝ SEMINÁŘ
KONTAKTY     |     DOKUMENTY KE STAŽENÍ     |     PARTNEŘI     |     ODKAZY
© 2021 ARCIBISKUPSKÝ SEMINÁŘ PRAHA | design by: MVP design | hosting by: WEDOS

ARCIBISKUPSKÝ SEMINÁŘ