Rozjímavý růženec

K příležitosti roku kněží vydal Arcibiskupský seminář v Praze rozjímavý růženec za kněžská povolání. Poprvé byl recitován při modlitebním večeru s názvem "Pojď za mnou!", který pořádali bohoslovci pražského semináře na podporu modliteb za povolání ke kněžství. Tento večer se konal 30. října 2009 v kostele sv. Ludmily v Praze-Vinohrady.

Dne 16. října 2009, č.j. arc/364/2009, tomuto růženci udělil arcibiskup Miloslav kardinál Vlk ?imprimatur? ve smyslu kán. 826, § 3 CIC s přáním "Kéž Panna Maria vyslyší prosby všech, těch, kdo se budou tento růženec modlit, a vyprosí nová a svatá kněžská povolání." Sami bohoslovci sestavili úryvky z Písma týkající se otázky povolání učedníků. Ukázku rozjímavého růžence si můžete stáhnout tady.

klikněte pro detail fotografiePoprvé byl recitován při modlitebním večeru, kteý pod názvem "Pojď za mnou!" pořádali bohoslovci pražského semináře na podporu modliteb za povolání ke kněžství. Tento večer se konal 30. října 2009 v kostele sv. Ludmily v Praze-Vinohrady. Nyní je v oběhu již přes 5 000 rozjímavých růženců.

Možná jste členy růžencového či mariánského společenství a chcete svým členům udělat radost či se chcete s přáteli či farníky zapojit do řetězce rozjímavého růžence ?Pojď za mnou!" anebo chcete mít jako církevní organizace nějaký vhodný dárek, který můžete příležitostně rozdávat. Tento krásně vytištěný růžence v pohlednicovém formátu jako ?trojskládačka" můžete získat u Nadace Arcibiskupského semináře v Praze, která podporuje formaci bohoslovců a jejich aktivity ve prospěch pastorace povolání. Chcete vědět jak? Klikněte sem.

facebook twitter LINKUJ flickr digg    
ARCIBISKUPSKÝ SEMINÁŘ
KONTAKTY     |     DOKUMENTY KE STAŽENÍ     |     PARTNEŘI     |     ODKAZY
© 2021 ARCIBISKUPSKÝ SEMINÁŘ PRAHA | design by: MVP design | hosting by: WEDOS

ARCIBISKUPSKÝ SEMINÁŘ